Zakończenie Roku Szkolnego

Bezpieczne Wakacje
24 czerwca 2024
SKKT podsumowało rok szkolny
24 czerwca 2024
Pokaż wszystkie

Zakończenie Roku Szkolnego

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie tańczą i tekst Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024
21 czerwca został uroczyście zakończony rok szkolny 2023/2024. Po Mszy Świętej przeszliśmy do szkoły, gdzie odbył się apel podsumowujący mijający rok. Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Anna Szczepaniak, która powitała zaproszonych gości, Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica Pana Bogdana Szewczyka, Rodziców, grono pedagogiczne oraz uczniów. Następnie zostały wręczone nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, reprezentowanie szkoły i frekwencję. Pani dyrektor wraz z panem burmistrzem przekazali podziękowania odchodzącej na emeryturę pani Alinie Wójcik w uznaniu za całokształt osiągnięć oraz za zaangażowanie w organizację pracy dydaktycznej i wychowawczej na rzecz najmłodszych mieszkańców Szczawnicy. Słowa podziękowania skierowali także odchodzącemu na posługę do innej parafii ks. Piotrowi Cierniakowi oraz pani Aleksandrze Kozieńskiej wychowawczyni klasy I. Nie zabrakło podziękowań ze strony rodziców przekazanych przez panią Monikę Buron – przewodniczącą Rady Rodziców. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego podziękowali nauczycielom za to, że często wbrew woli uczniów udowadniali, że wiedza jest wielka, ciekawa i nieskończona. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.