Kim będę w przyszłości?

IV Rajd Turystyczno – Historyczny na Przysłop „Śladami Partyzantów”
25 lutego 2019
Teatr w służbie profilaktyki
1 marca 2019
Pokaż wszystkie

Kim będę w przyszłości?

W piątek 22 lutego, w ramach doradztwa zawodowego, odbyło się w naszej szkole spotkanie z panem Stanisławem Zachwieją – zawodowym strażakiem i panem Witoldem Salamonem – ratownikiem medycznym. Przedstawiciele zawodów przekazali naszym najstarszym uczniom cenne informacje dotyczące ścieżki edukacyjnej oraz predyspozycji i przeciwwskazań do wykonywania tych zawodów. Opowiedzieli, jak wygląda ich praca na co dzień. Uczniowie zadawali wiele pytań, co świadczyło, że jest wśród nich zainteresowanie tymi profesjami. Panowie podkreślali wagę realizacji swoich zainteresowań. Bardzo dziękujemy panu Stanisławowi i panu Witoldowi za poświęcony czas dla naszej młodzieży i doskonałą prezentację wykonywanych przez siebie zawodów.