Mały Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w narciarstwie alpejskim

Aktywne i bezpieczne ferie zimowe
13 stycznia 2022
9 lutego 2022

Mały Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w narciarstwie alpejskim

6 lutego 2022 r. uczniowie placówek oświatowych sprawdzili swoje umiejętności podczas „Małego Pucharu Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w narciarstwie alpejskim”, który zorganizowany został w Jaworkach na stoku Ośrodka Arena Narciarska Jaworki – Homole.
W tegorocznych sportowych zmaganiach wzięło udział 73 zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych:
Grupa I – klasy I-II
Grupa II – klasy III-IV
Grupa III – klasy V-VI
Grupa IV – klasy VII-VIII
Grupa V – szkoły średnie

O lokatach zajmowanych przez poszczególnych zawodników decydował czas przejazdu. Zgodnie z regulaminem zawodów zwycięzcy od I do V miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe dyplomy natomiast zawodnicy zajmujący od I do III lokaty otrzymali dodatkowo bony podarunkowe do realizacji w Sklepie Firmowym 4F w Szczawnicy oraz medale ufundowane przez Miasto i Gminę Szczawnica. Ponadto najlepszy zawodnik w danej grupie wiekowej otrzymał puchar Burmistrza za najlepszy wynik.

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali przedstawiciele Sekcji Operacyjnej GOPR ze Szczawnicy.

Grupa I – klasy I-II Dziewczęta

I. Maciej Styrylski
II. Tomasz Szczepaniak
III. Łukasz Gabryś