Międzynarodowy Dzień Pisarzy

VI Rajd Turystyczno – Historyczny na Przysłop „Śladami Partyzantów”
19 lutego 2021
Szkolne obchody Dnia Zespołu Downa
24 marca 2021
Pokaż wszystkie

Międzynarodowy Dzień Pisarzy

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi, stoi i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, książka i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, książka i w budynku

Bez pisarzy nie byłoby książek ” czyli szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Pisarzy

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pisarzy klasa „ 0 ” na zajęciach w bibliotece poznała na czym polega praca pisarza. Nie zabrakło też zagadek dotyczących bajek z którymi dzieci doskonale sobie poradziły . Spotkanie zakończyło się wypożyczeniem książeczek do domu w ramach akcji „ Czytam z Mamą , czytam z tatą ,”która w naszej szkole cieszy się dużym zainteresowaniem. Starsi uczniowie w czasie przerw sami sięgali po ulubioną książkę czytając w ramach całorocznej akcji organizowanej przez bibliotekę szkolną pt. „ Przerwa na czytanie .”