Pomagamy potrzebującym

Rajd Szlakami Partyzantów
21 września 2024

Pomagamy potrzebującym

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst  Może być zdjęciem przedstawiającym choinka, zabawka i tekst
Szkolne Koło Caritas włączyło się w akcję pomocową.
W ostatnich dniach woda zalała miasta i wsie na południowym zachodzie Polski. Kłodzko, Stronie Śląskie, Głuchołazy, Lądek Zdrój, Nysa to tylko kilka miejscowości, skąd trzeba było ewakuować mieszkańców. W wielu miejscach nie ma dostępu do wody pitnej, nie ma prądu a ludzie zostali pozbawieni dorobku swojego życia.
W takich chwilach wszyscy możemy pomóc, dlatego nasza szkoła przy współpracy z Urzędem Miasta i zorganizowała pomoc dla powodzian.
Szkolne Koło Caritas przekazało znaczącą ilość darów na rzecz poszkodowanych w powodzi.
Dziękujemy serdecznie Rodzicom oraz Pracownikom i Uczniom za dar serca i tak wielki odzew na rzecz potrzebujących.