10 maja 2021
Dzień Mamy
3 czerwca 2021

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty.
Sprawdzi on zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane przez Was w czasie nauki.
Życzymy Wam optymizmu i szczęścia oraz tego, abyście mądrze wykorzystali zdobytą wiedzę i umiejętności. Wierzymy, że wyniki, które uzyskacie będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzą możliwości realizacji życiowych planów.
Powodzenia!

W dniach 25 -27 maja nasi ósmoklasiści piszą egzamin  z wiadomości z wybranych przedmiotów z klas I–VIII szkoły podstawowej.

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty

Dzień Przedmiot Godzina rozpoczęcia Czas trwania
25 maja, wtorek język polski 9:00 120 minut
26 maja, środa matematyka 9:00 100 minut
27 maja, czwartek język obcy nowożytny 9:00 90 minut

W przypadku uczniów, którym przysługuje dostosowanie warunków przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, czas pracy z poszczególnymi arkuszami może zostać przedłużony:

• o 60 minut – w przypadku języka polskiego,
  • o 50 minut – w przypadku matematyki oraz,
  • o 45 minut – w przypadku języka obcego nowożytnego.

Prace ósmoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgową komisję egzaminacyjną. Ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 2 lipca br. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie.

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie otrzymają 9 lipca br.

Drodzy uczniowie mocno trzymamy za Was kciuki !

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku