Konkurs recytatorski

Próbna ewakuacja
28 października 2022
Pamiętamy
2 listopada 2022
Pokaż wszystkie

Konkurs recytatorski

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „XVIII KONKURS IM. JANA PAW PAWŁAII Święty Jan Pawel 11 S n” Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i tekst „XVIII KONKURS IM. JANA PAW PAWŁAII Jan Pawe S”
Sukcesy w Konkursie Recytatorskim im. Jana Pawła II
26 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej odbyła się XVIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego im. Jana Pawła II. Uczniowie recytowali wiersze w trzech kategoriach wiekowych i oceniani byli przez jury w składzie: Pani Halina Ciesielka, Pani Iwona Kurnat i Pan Andrzej Dziedzina – Wiwer.
Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów, która osiągnęła najwyższe wyniki;
W kategorii klas I- III
I miejsce: Amelia Faberska z kl. II
II miejsce: Zuzanna Babik z kl. III
III miejsce: Kaja Klos z kl. II
W kategorii klas IV- VI
I miejsce: Michał Niegłos z kl. VI
II miejsce: Oliwia Ciesielka z kl. IV
III miejsce: Emilia Kaliciecka z kl.IV
Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Dorota Cebula, Danuta Urban, Katarzyna Ciesielka.
Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, ludzie stoją i w budynku