Miejski Etap XLV Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka

Akcja charytatywna
13 grudnia 2021
20 grudnia 2021

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i dirndl

14 grudnia 2021 r . w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy odbyły się miejskie eliminacje do XLV Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Julia Czech z kl. 1
Oliwia Ciesielka z kl. 3
Emilia Kaliciecka z kl. 3
Michał Niegłos z kl. 5
Wszyscy bardzo pięknie się zaprezentowali. Serdecznie gratulujemy 👏👏👏

Decyzją jury:
Emilka Kaliciecka zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas I – III
Michał Niegłos zajął II miejsce w kategorii klas IV – VI
Bardzo cieszymy się, że będą reprezentować naszą szkołę i miasto w finale konkursu, który odbędzie się w Białym Dunajcu.

Organizatorami dzisiejszych eliminacji był Oddział Pieniński Związku Podhalan oraz MOK.

Gratulacje dla wszystkich uczniów za odwagę i wielki wkład pracy, który włożyli przygotowując się do tak trudnego i wymagającego konkursu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku