Pysznie i zdrowo

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski
24 marca 2022

Pysznie i zdrowo

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją, jedzenie i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, jedzenie i kuchnia Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją, jedzenie i w budynku

22.03.22r. uczniowie klasy 8 w ramach doradztwa zawodowego wybrali się na warsztaty kulinarne do Zespołu Szkół Zawodowych im. W. Szafera w Krościenku n/D.
Na początku spotkania zostali zapoznani z bogatą ofertą szkoły.
Młodzież została zapoznana z zasadami higieny pracy w kuchni oraz bezpieczeństwa posługiwania się sprzętem kuchennym.
Uczniowie zobaczyli również świetnie wyposażone pracownie, w których ich starsi koledzy uczą się zawodu.
Ósmoklsiści odbyli wspaniałą podróż kulinarną , a także uczyli się pracy zespołowej. Niebawem będą wybierać szkołę ponadpodstawową, na pewno są wśród nich przyszli, wspaniali kucharze, dzisiaj można to było zaobserwować?‍?
Składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie na warsztaty Dyrekcji szkoły oraz nauczycielom zawodu: Pani Stanisławie Kwiatek, Pani Teresie Ptak oraz Panu Maciejowi Czai.