Ślubowanie Klasy Pierwszej

Powiatowe Biegi Sztafetowe
16 października 2022
Jesienne wycieczki w Pieniny
16 października 2022
Pokaż wszystkie

Ślubowanie Klasy Pierwszej

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 00 14”
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
14 października 2022r obchodziliśmy w naszej szkole podwójną uroczystość. Przyjmowaliśmy w poczet uczniów szkoły tegorocznych pierwszoklasistów oraz obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.
Ślubowanie przebiegło w miłej atmosferze, w gronie rodziców i zaproszonych gości. Uczniowie klasy ósmej przeprowadzili młodszych kolegów ,,bezboleśnie” i bezstresowo przez kolejne etapy uroczystości. Nasi pierwszoklasiści zaprezentowali niemałe umiejętności: były piosenki, wiersze, a także układ taneczny. Przekonali wszystkich, że mogą zostać już uczniami. Aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera dokonała Pani Dyrektor Anna Szczepaniak, która wręczyła dzieciom legitymacje, tarcze oraz dyplomy. Uczniowie otrzymali również upominki od rodziców.
DEN to również święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji klasy I i VIII przygotowały program artystyczny w którym wierszem i piosenką podziękowano wszystkim pracownikom za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów.