Światowy Dzień Książki

24 kwietnia 2020
30 kwietnia 2020

Światowy Dzień Książki

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, który w tym roku odbędzie się w przestrzeni internetowej. Bardziej niż kiedykolwiek, w czasie, gdy większość szkół na całym świecie jest zamknięta, a ludzie pozostają zamknięci w domach, moc książek powinna być wykorzystywana do wzmacniania więzi miedzy ludźmi, poszerzania horyzontów oraz rozbudzania kreatywności.
W takich okolicznościach biblioteka szkolna zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursach:
Klasy młodsze konkurs na zakładkę do książki ( technika dowolna , liczymy na Waszą kreatywność i super pomysły )
Klasy starsze konkurs fotograficzny ( zdjęcie ulubionej książki np. z dzieciństwa, bądź też zdjęcie Waszych domowych bibliotek ).
Na Wasze zdjęcia czekam do dnia 23.04 do godz.20.00. Piszcie i wysyłajcie na adres : bibliotekaszkolnasp2@gmail.com.