Szkolne wycieczki

Wycieczka klasy 6 i 7 do Warszawy
Pierwszy dzień naszej wyprawy rozpoczęliśmy od zwiedzania Stadionu Narodowego im.Kazimierza Górskiego. Jest to miejsce najciekawszych wydarzeń sportowych oraz rozrywkowych w Polsce.Kolejnym punktem programu było Muzeum Powstania Warszawskiego, które powstało w hołdzie powstańcom. Na zakończenie tego ciekawego dnia udaliśmy się na spacer do Multimedialnego Parku Fontann.
W kolejnym dniu zwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto, Zamek Królewski. Pojechaliśmy metrem do Łazienek Królewskich, gdzie braliśmy udział w edukacyjnej grze terenowej. Po południu podziwialiśmy panoramę naszej stolicy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.
Trzeciego dznia wycieczki klasy 6 i 7 do Warszawy uczniowie samodzielnie pogłębiali wiedzę przyrodniczą w Centrum Nauki Kopernik oraz obejrzeli seans „Żyjące światy” w planetarium.
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, Brama Brandenburska i tekst
Klasa 4 odwiedziła Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej!
Dzieci uczestniczyły w fascynujących warsztatach ceramicznych, gdzie mogły własnoręcznie stworzyć piękne naczynia. Po warsztatach zwiedziliśmy muzeum, poznając historię i kulturę regionu Orawy. Na zakończenie dnia odbyło się ognisko z zabawami na świeżym powietrzu. To był wspaniały dzień pełen nauki i zabawy!
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób
Wycieczka SKKT
Grupa SKKT wyruszyła w Beskid Sądecki i zdobyła wieżę widokową na Koziarzu. Pogoda dopisała, starsi rozpalali ognisko krzesiwem, młodsi mieli piknik, wszyscy miło spędzili czas na górskim szlaku.
Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób