Z wizytą w bibliotece

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Pływaniu
13 grudnia 2021
Akcja charytatywna
13 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Z wizytą w bibliotece

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
9 grudnia klasa „O ” odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzieci z uwagą wysłuchały Pani Madzi, która opowiadała o tym, jakie ciekawe książeczki dla najmłodszych znajdują się w zbiorach biblioteki. Uczniowie zerówki z wrodzoną sobie dociekliwością oglądały zaprezentowane im zbiory.
Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wysłuchały z uwagą przeczytanego przez Panią bibliotekarkę opowiadania o aniołku. Wizyta przedszkolaków zakończyła się wręczeniem drobnych upominków/ nagród stanowiących podsumowanie wspólnego ze szkolną biblioteką konkursu.
Składamy serdeczne podziękowania Paniom z Miejskiej Biblioteki Publicznej za spotkanie pełne niezapomnianych przeżyć związanych z książką i czytaniem .
Wizyta „zerówkowiczów” to także realizacja jednego z zadań związanych z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa dla Placówek Wychowania Przedszkolnego.