Drużynowe mistrzostwo

PAULINA SŁOWIK MISTRZYNIĄ POWIATU NOWOTARSKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM !!!
1 marca 2019
Mój wymarzony zawód
5 marca 2019

Drużynowe mistrzostwo

28 lutego w Kluszkowcach zostały przeprowadzone Zawody Powiatowe w Narciarstwie Alpejskim dla klas 7-8 szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zawody stanowiły eliminacje do mistrzostw województwa małopolskiego, które zostaną rozegrane już w przyszłym tygodniu. Naszą szkołę reprezentowała piątka zawodników. Uczniowie zaprezentowali świetną jazdę, zdobywając drużynowe mistrzostwo powiatu dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy. Ponadto Denis Madeja indywidualnie zdobył drugie miejsce, a nasza jedyna reprezentantka wśród dziewcząt Laura Oleś wywalczyła 3 miejsce. Oprócz wymienionych wyżej medalistów, do zawodów wojewódzkich zakwalifikował się również Kamil Dulak, który zajął 7 miejsce. Wszystkim gratulujemy !