Ferie 2019 – pilne informacje

12 stycznia 2019

Ferie 2019 – pilne informacje

Szanowni Państwo,
Do udziału w Kursie nauki jazdy na nartach oraz snowboardzie kwalifikują się wszyscy uczniowie, których rodzice złożyli Deklaracje udziału Ferie w Szczawnicy 2019 i wyrazili chęć udziału swojego dziecka w zajęciach Kurs nauki jazdy na nartach / snowboardzie.
Opłaty należy uiszczać do dnia 11.01.2019 r. do godziny 14.00 w Sekretariacie szkoły.
Do udziału w projekcie zostaną zrekrutowanie tylko Ci uczniowie, których rodzice uiszczą wpłatę w wyznaczonym terminie.
Przypominamy!
Kurs nauki jazdy na nartach i snowboardzie jest dedykowany dla uczniów, którzy nie potrafią jeździć, poziom zajęć początkujący.
Uczniowie potrafiący samodzielnie jeździć mają możliwość samodzielnego zakupu biletu 2 godzinnego w kasie biletowej znajdującej się przy Dolnej Stacji Kolei Linowej Palenica lub o godzinie 9.00 w kasie biletowej Arena Narciarska w promocyjnej cenie 17,50 zł.
Do udziału w zajęciach:
– Kursie tańca Street Dance, Wave Dance
– Ferie z językiem angielskim
– Spotkanie z kulturą w Szczawnicy
– Spotkanie z kulturą w Szlachtowej dla uczniów mieszkających w Jaworkach i Szlachtowej
– I Feryjnym Festiwalu Filmowym
Zostali zakwalifikowani wszyscy uczniowie, których rodzice złożyli Deklarację udziału w Ferie w Szczawnicy i wyrazili chęć udziału swojego dziecka w zajęciach.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zajęć (terminu, miejsca itp.) zostaną umieszczone na Stronie internetowej Miasta i Gminy Szczawnica oraz poszczególnych Szkół dnia 11.01.2019r.