Konkurs plastyczny

Podziękowania
19 maja 2022
Miejskie obchody Dnia Dziecka
29 maja 2022
Pokaż wszystkie

Konkurs plastyczny

W poniedziałek, 16 maja w budynku plebanii zebrała się komisja konkursu plastycznego i literackiego pod hasłem „Ojczyznę kocham bardziej niż własne serce” – ujęcie patriotyzmu w nauczaniu kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowanego w 40. rocznicę śmierci nowego Błogosławionego Kościoła Katolickiego przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Miło nam poinformować, że komisja w składzie:
1. Prezes POAK Aleksander Majerczak
2. Elżbieta Ząbkiewicz POAK
3. Ks. Michał Pierz
4. Ks. Piotr Cierniak
przyznała naszej uczennicy z kl. 7 b Natalii Maślance I miejsce  ex aequo z uczennicą Mają Mazurek z kl. 5 SP1.
Natomiast wyróżnienie otrzymała Wiktoria Janas z kl. 7 b.
W konkursie brało udział 24 uczestników. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej dla uczestników konkursu organizuje wycieczkę. Prace osób, które zajęły podium, zostaną przesłane do Tarnowa i będą reprezentować naszą parafię w etapie diecezjalnym. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród etapu diecezjalnego nastąpi w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada 2022r.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wykonania pięknych prac!
(źródło https://www.facebook.com/parafiaszczawnica/)
Brak dostępnego opisu zdjęcia. Może być komiksem
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku