Podziękowania

Erasmus + Malta
21 lutego 2019

Podziękowania

Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację balu charytatywnego na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza i Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy.
Na ręce przewodniczących obydwu Rad Rodziców: Pani Joanny Oleksy i Pani Małgorzaty Piszczek składam serdeczne podziękowanie wszystkim rodzicom za ogrom pracy i nieoceniony wkład w to duże przedsięwzięcie, za pozytywny odzew i wsparcie w postaci przekazywanych fantów. Wyrazy wdzięczności kieruję również do sponsorów za pomoc materialną na rzecz loterii fantowej z przeznaczeniem dla naszych szkół.
Składam również serdeczne podziękowanie Dyrektorowi zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 1 Panu Pawłowi Sypkowi za wsparcie i współpracę.

Anna Szczepaniak- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy

zdjęcie: Piotr Stępniewski