Podziękowania

19 maja 2022
20 maja 2022

Podziękowania

Na ręce przewodniczącej Rady Rodziców Pani Violetty Waruś składam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację balu charytatywnego na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy.
Dziękuję Państwu za ogrom pracy i nieoceniony wkład w to wspólne przedsięwzięcie na rzecz naszych dzieci,
a także za pozytywny odzew i wsparcie w postaci przekazywanych fantów.
Wyrazy wdzięczności kieruję do sponsorów, którzy wsparli ten szczytny cel i przyczynili się do zorganizowania uroczystości.
Drodzy Państwo Wasza pomoc jest nieoceniona.
Serdecznie dziękuję Panu Sebastianowi Wojtczakowi i Adamowi Adamczukowi, których występy umiliły i uatrakcyjniły nasz Majowy Bal.
W imieniu naszych uczniów dziękuję z całego serca Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.
Anna Szczepaniak- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy
Fot. Pieninyinfo.pl
 Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „Pieninyinfo.pl Pieniński Porta Informacyiny” Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „Pieninyinfo.pl Pieniński Portal Informacyjny”