Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

19 sierpnia 2021
Zajęcia z robotyki i programowania
1 września 2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2023r. rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2023/24.

Najpierw odbyła się Msza Święta w kościele parafialnym, a następnie na placu przed szkołą wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników powitała pani dyrektor Anna Szczepaniak.
W swym przemówieniu przypomniała o dzieciach i młodzieży, którzy 84 lata temu zamiast cieszyć się z pójścia do szkoły, bronili Ojczyzny.
Pani dyrektor szczególnie serdecznie powitała uczniów z „zerówki”, klasy pierwszej oraz wszystkich, którzy rozpoczynają edukację w naszej podstawówce.
Pani dyrektor życzyła sukcesów i wspaniałych świadectw na koniec roku szkolnego.
Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.
Po uroczystym apelu delegacja szkoły wraz ze sztandarem udała się na miejscowy cmentarz, gdzie oddała hołd szczawniczanom, którzy walczyli za wolność Ojczyzny.
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób i szpital Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst