Zakończenie roku szkolnego

Pożegnanie ósmoklasistów
25 czerwca 2022
Wyniki egzaminów ósmoklasistów
5 sierpnia 2022
Pokaż wszystkie

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Nadszedł długo oczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego. A czy pamiętacie jego początek? Z żalem myśleliśmy o minionych wakacjach, a oto znów jesteśmy na finiszu.
Uczniowie naszej szkoły, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i nienagannej postawie osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pani Dyrektor i swoich Wychowawców.
Zaproszeni goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klas 0-3.
Życzymy wszystkim dobrego, bezpiecznego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć w okresie wakacji!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „JDZIE SĄ JAK KWIATY. TWORZENI DO TEGO BY SIĘ ROZWIJAĆ "”  Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi, stoi i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „KWIATY. TEGO JAĆ "”  Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, w budynku i tekst „KWIATY. TEGO IJAĆ"”  Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym ‎13 osób, dziecko, ludzie stoją, w budynku i ‎tekst „‎ZIE SA JAK KWIATY. ORZENI DO TEGO SIĘ RO7 "IJAĆ " Dב‎”‎‎  Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku