Akcja charytatywna

Z wizytą w bibliotece
13 grudnia 2021
Miejski Etap Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka
17 grudnia 2021

Akcja charytatywna

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Akcja Charytatywna na rzecz dzieci ż Ukrainy dla Domu Samotnej Matki Zbieramy artykuły hignieniczne dla dzieci, słodycze, artykuły chemiczne, środki czystości... Zbiórka trwa do środy 15. grudnia İsala nr 25]”
Kierujemy wielkie podziękowania do Rodziców i Uczniów naszej szkoły, przekazujemy słowa wdzięczności za składane dary charytatywne. Widzimy, że zainteresowanie jest duże, co nas bardzo cieszy !
Przypominamy, że zbiórka trwa do środy 15. grudnia. Przyniesione artykuły można składać w sali nr 25 lub w pomieszczeniu socjalnym przy wejściu.
W ramach akcji chcemy wspomóc świetlicę dla dzieci przy Parafii Miłosierdzia Bożego we Lwowie –Rzęsna (Ukraina) – głównie artykuły szkolne, papiernicze, słodycze. Drugą część składanych darów (chemię kosmetyczną i niezbędne artykuły do pielęgnacji dzieci) zbieramy w ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka”, które trafią do domów samotnej matki, domów dziecka czy hospicjów perinatalnych w całej Polsce.
„Paczuszka dla Maluszka” to charytatywna akcja, która odbywa się już po raz ósmy. Jej inicjator – Fundacja Małych Stópek – zbiera pieluchy oraz artykuły chemii kosmetycznej, m.in. oliwki, szampony, kremy oraz pudry dla dzieci. Wszystkie paczki otrzymane od darczyńców w okolicach świąt Bożego Narodzenia przekazywane są do ośrodków pomocowych bądź osób indywidualnych – matek, które spodziewają się dziecka lub już urodziły maleństwo.
Szkolny Klub Wolontariusza przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy