Konkurs plastyczny „Nasze Misje Parafialne”

Rajd Szlakami Partyzantów
22 września 2022
Opłaty za posiłek
25 września 2022

Konkurs plastyczny „Nasze Misje Parafialne”

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Nasze misje parafialne” zorganizowany przez ks. Piotra Cierniaka. Koordynatorkami przedsięwzięcia były Panie: Magdalena Olejarz i Kinga Polak. Jego głównym celem było stworzenie plakatu, który będzie zaproszeniem do udziału w Misjach Parafialnych, które odbędą sie w dniach 17-25 września.
Uczniowie wykonywali pracę płaskimi technikami plastycznymi, tworząc oryginalne i pełne zaangażowania prace.
Komisja w składzie:
ks. Piotr Cierniak, p. Magdalena Olejarz oraz p. Kinga Polak postanowiła przyznać następujące miejsca:
Kat.l, klasy I-II
1. miejsce Dawid Szczepaniak
2. miejsce Ewa Bednarczyk
3. miejsce Dominik Czaja
Wyróżnienie: Julia Czech
Kat. II, klasy III-V
1. miejsce Łucja Szczepaniak
2. miejsce Emilia Kaliciecka
3. miejsce Jakub Majerczak
Wyróżnienie: Wojciech Salamon
Gratulujemy zaangażowania i pomysłowości wszystkim uczestnikom konkursu. Dla wszystkich zostały przewidziane nagrody.
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku