Rajd Szlakami Partyzantów

3 września 2022
Konkurs plastyczny „Nasze Misje Parafialne”
22 września 2022

Rajd Szlakami Partyzantów

15 września Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne reprezentowało naszą szkołę w 51.Rajdzie Szlakami Partyzantów.
Wędrówkę rozpoczęliśmy w Kluszkowcach, skąd wyszliśmy żółtym szlakiem na Lubań. Spotkanie wszystkich drużyn było w Ochotnicy Dolnej.Tam czekał na nas ciepły posiłek.
Nasze uczennice: Maja Dyda, Viktoria Kozłecki i Dominika Wójcicka pięknie zaśpiewały w przeglądzie piosenki patriotycznej.Rajd jest okazją do integracji uczniów z wszystkich okolicznych szkół i wspólnego spędzenia czasu.
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
 Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, pomnik i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, pomnik i na świeżym powietrzu