WOŚP w Szczawnicy

CHRISTMASlieder & WEIHNACHTSsongs
15 stycznia 2020

WOŚP w Szczawnicy

30 wolontariuszy ze sztabu działającego przy SP nr 2 wyruszyło 12 grudnia o 9.00 rano na ulice Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek oraz Krościenka, aby kwestować w 28. Finale WOŚP 2020. W tym roku WOŚP grała pod hasłem „Wiatr w żagle”. Uczniowie kwestowali na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Mimo chłodu wolontariuszom dopisywał dobry humor, bo pomaganie rozgrzewa serca. W szkole czekała na nich ciepła herbata. Dzięki hojności i życzliwości napotkanych ludzi w tym roku udało się zebrać 13977,99 zł.

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie w tę piękną akcję, a ofiarodawcom za wsparcie i życzliwość. Pamiętajmy, że okazane dobro zawsze wraca.